O firmie

EUMAT jest firmą założoną w 1992 roku w Szczecinie. Od samego początku nasz rozwój był ściśle związany z tematem hydrauliki siłowej i techniki przepływu mediów.
W oparciu o komponenty uznanych producentów (Semperit, Bemix) wykonujemy wysokociśnieniowe przewody elastyczne.
Nasza technologia jest certyfikowana przez Urząd Dozoru Technicznego (Świadectwo Badania Typu nr 05_D/96). Rozwiązujemy większość problemów dotyczących wysoko- i średniociśnieniowego przepływu mediów w pełnym zakresie średnic, temperatur i agresywności chemicznej.

Jakość naszych wyrobów potwierdzona została stałą współpracą kooperacyjną z zakładami przemysłowymi, stoczniami i producentami sprzętu ciężkiego.
Integralną częścią programu sprzedaży przewodów hydraulicznych są elementy złączne hydrauliki siłowej wg normy DIN i PN ze stali zwykłej i nierdzewnej. Oprócz wysokich ciśnień służymy Państwu rozwiązaniami połączeń elastycznych nisko- i średniociśnieniowego przepływu mediów.

Naszą receptą na sukces jest minimalny czas reakcji na potrzeby Klienta i nie ma znaczenia, czy jest to kooperacyjne zamówienie producenta, czy też pojedyncze serwisowe zlecenie indywidualnego użytkownika. Atutem naszej firmy są odpowiednio obszerne stany magazynowe zapewniające szybką realizację zamówienia i sprawną obsługę klientów.
Wartym podkreślenia jest nasze duże doświadczenie w tej dziedzinie i ciągle rozwijająca się na terenie kraju, sieć firm partnerskich.

Wspieramy Polską armaturę do węży hydraulicznych

Szanowny kliencie!
Z dniem 03.11.2014 firma EUMAT została oficjalnym dystrybutorem firmy BEMIX.

Dzięki nawiązanej współpracy z firmą BEMIX możemy zaoferować produkty najwyższej jakości.

Polityka prywatności.

Plik cookie to krótki tekst wysyłany do przeglądarki przez witrynę, którą w danej chwili odwiedzasz. Pozwala witrynie zapamiętać takie informacje, jak preferowany język czy inne ustawienia. Dzięki temu Twoja następna wizyta w tej witrynie będzie przyjemniejsza i bardziej efektywna.